ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rope Skipping Centrum

Společnost Rope skipping

Výrobce sportovních „rope skippingových trikových“ švihadel, úspěšně uvedla na trh trendová a funkční švihadla. Ekologické dřevěné rukojeti jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a díky svému designu umožňují úspěšně realizovat přeskoky s překřížením paží, tzv. vajíčka.

Produkty české firmy Rope skipping jsou vyráběny na míru dle požadovaných délek klientů. Rope skippingové švihadlo „korálkové“ se díky použitým materiálům skvěle hodí na různé povrchy. Využijete je jak v tělocvičně, tak i venku.

Milovníky barev a osobitého designu určitě potěší možnost vlastní volby barevných kombinací korálků. Korálky si můžete vybrat z široké palety barev na www.ropeskipping.myeshop.cz.

Vyznavači dalších forem skákání přes švihadla určitě potěší veliký výběr dalších typů švihadel – the two in the loop (skákání ve dvojici), speed rope (pro rychlostní skákání), long rope (dlouhé švihadlo), double dutch – (dvě protisměrně se točící švihadla).

Volba správného náčiní vám umožní prožít pocit úspěchu a radosti z pohybu. Nevíte jak začít? Navštivte některý z našich kurzů pro veřejnost, zastavte se na komerčních lekcí rope skippingu, nebo se s námi vypravte na sportovní kemp. Skákání Vás bude bavit pokaždé, když vezmete švihadlo do ruky. 

Trénujte a přijďte si zasoutěžit naoriginální soutěž v ČR Jump for Joy s možností pokračovat v mezinárodních závodech, pod záštitou ambasadorky ERSO Mgr. Jany Černé.